Skip to main content

Wynajęcie busa na wakacje - jak to wygląda?

Dodaj komentarz

Wakacje z własnym dojazdem stają się coraz bardziej popularne nawet na długich trasach. Często takim podróżą towarzyszą wypożyczone busy, które są przestronne i wygodne. Dzięki takiemu rozwiązaniu zyskujemy niezależność i możliwość zwiedzenia większej ilości miejsc, a przy okazji pozwala zaoszczędzić pieniądze. Przed sfinalizowaniem umowy o wynajęciu busa warto przeczytać poniższy artykuł.

9-osobowy bus na wakacje wrocław gdzie wypożyczyć

Jak wygląda wynajem busa?

Po wybraniu firmy w, której zdecydowaliśmy wypożyczenie busa podaje się liczbę osób i miejsce wypoczynku i o nic więcej nie trzeba się martwić. W wyznaczonym terminie odbieramy busa i ruszamy na przygodę życia. Wynajem busa jest dobrym pomysłem jeśli organizujemy wyjazd w większym składzie i chcemy być niezależni od biura podróży. To my wtedy decydujemy o tym ile czasu spędzimy w danym miejscu, możemy zmienić plany jeśli jakieś miejsce okaże się mało interesujące, lub zostać w jakimś miejscu dłużej jeśli będziemy chcieli zwiedzić coś więcej. Wakacje z busem to wypoczynek w 100% dopasowany do potrzeb indywidualnych.

Jakie są plusy podróżowania busem?

Do głównych plusów podróży busem można zaliczyć:

  • Podziwianie widoków już w trakcie podróży,
  • Decydujesz o tym gdzie i z kim jedziesz,
  • Czas na rozmowy i doprecyzowanie planów podczas podróży,
  • Ciągły kontakt z uczestnikami podróży,
  • Dużo miejsca na bagaże,
  • Ekologia jeden bus to mniej zanieczyszczeń niż podróż na kilka aut,
  • Nietypowy sposób na spędzenie wakacji z większą grupą,
  • Odpoczynek podczas podróży możesz posłuchać ulubionej muzyki, zdrzemnąć się czy poczytać książkę.

Czy wynajem busa się opłaca?

Im więcej osób jedzie na wspólne wakacje, tym wynajem busa będzie bardziej opłacalny. Im bardziej zgrana paczka i więcej osób tym wakacje będą weselsze i pełne wyjątkowych wspomnień. Dlatego bus to świetna opcja podróżowania. Nie dość, że jest wygodna to jeszcze sprawia, że zachowujemy niezależność i w trakcie podróży możemy zmodyfikować plany co w przypadku wyjazdu z biurem podróży nie jest możliwe. W aucie osobowym 5 - osobowa grupa będzie czuć się mało komfortowo. Zapakowanie bagażu i tyle osób w osobówce będzie uciążliwe podczas długiej podróży. W busie nie dość, że mamy więcej miejsca to często firmy wynajmujące busy proponują dodatkowe udogodnienia. Wrocławska firma BUSimpuls oferuje wynajem busa 9-osobowego, który idealnie sprawdzi się w podróży w większym gronie.

Wynajęcie busa jest świetna opcją zarówno dla grup jak i małych i większych rodzin. Jeśli planujemy zabrać ze sobą sprzęt np. do nurkowania, deski surfingowe itp. to bus bez problemu to wszystko pomieści. Jeśli przy planowaniu podróży okazuje się, że samochód osobowy nie pomieści wszystkiego, albo będzie trzeba rozbić wyjazd na klika aut lepszą i tańszą opcją będzie wynajęcie busa.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.