Skip to main content

Jak działają usługi cateringowe?

Dodaj komentarz

Czym byłyby imprezy firmowe bez cateringu? Niczym, bowiem podstawa każdego zgromadzenia firmowego, to poczęstunek, a ten może dostarczyć nam firma cateringowa. Co to takiego catering? Jest to rodzaj usługi gastronomicznej, która polega na przygotowaniu i dostarczenia gotowych dań do klienta. Cały proces przygotowań potraw odbywa się poza lokalem zamawiającego.

catering firmowy bielsko biała

Sposoby serwowania cateringu

  1. Catering linii zimnej- polega na schłodzeniu dania do czterech stopni Celcjusza i przetransportowaniu do klienta, gdzie zostanie podgrzane i przygotowane do spożycia.
  2. Catering linii ciepłej- ten sposób zakłada utrzymanie stałej temperatury dania od przygotowania, przez transport, aż po porcjowanie. Ta metoda jest korzystna, ponieważ ciepło potraw uniemożliwia rozwój drobnoustrojów, niestety powoduje to również zanik składników odżywczych, na przykład witamin. Obowiązkową czynnością przy cateringu linii ciepłej jest stałe monitorowanie utrzymywania temperatury potraw.

Usługi cateringowe, a zdrowie klienta

Dobra firma cateringowa zawsze dba o swojego klienta i zapewnia mu jedną z powyższych linii cateringowych w najwyższej jakości wykonania. Kucharze firm cateringowych powinni być wyszkoleni w wykonywaniu takiej pracy. Ponadto, każdy z nich musi mieć książeczkę do celów sanitarno-epidemiologicznych. Niestety nie każdy pracodawca zwraca na to uwagę i pozwala, aby kucharz przygotowujący catering pracował bez odpowiednich badań za niższą pensję. Oczywiści nie każda firma cateringowa postępuje w taki sposób, gdyż dba o swoich klientów oraz ich zdrowie. Natomiast każda firma cateringowa jest zobowiązana do świadczenia usług, które nie zagrażają życiu i zdrowiu klientów.

obiady domowe w bielsku białej

Catering firmowy

Catering firmowy, to opcja idealna dla przedsiębiorstw, które organizują między innymi konferencje i chcą zaimponować gościom. Catering firmowy, to usługa którą dostosowuje się do potrzeb klientów. W Bielsku Białej działa catering Pan Pierożek; ul. Łagodna 17 43-300 Bielsko-Biała, Telefon: 785 465 260, który zapewnia jedyne w swoim rodzaju menu. Firma ta daje możliwość każdemu klientowi samodzielnego skomponowania menu. Po zrealizowaniu zamówienia catering zostanie dostarczony w miejsce podane w umowie. Catering firmowy to dobre rozwiązanie dla, każdego przedsiębiorstwa, które chce zasłynąć z dobrej organizacji imprez firmowych.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.