Skip to main content

Nowoczesna łazienka - jak ją urządzić?

1 komentarz

Jak powinna wyglądać modna łazienka? Na pewno warto się nad tym zastanowić, zanim zajmiemy się tworzeniem projektu. Być może będzie nas interesować szklana kabina prysznicowa, która idealnie podkreśli charakter minimalistycznej łazienki lub też lustro na wymiar, które optycznie powiększy pomieszczenie? Wiele zależy tutaj oczywiście od jego wielkości oraz od tego, czego oczekujemy od naszej łazienki. Dla niektórych osób będzie to pomieszczenie, w którym nie będą spędzać wiele czasu, ale dla innych może to być główne miejsce relaksu po całym dniu pracy. Dlatego też warto barć pod uwagę nasze potrzeby podczas projektowania tego pomieszczenia.

Czytaj więcej

Co kupić dziecku na pamiątkę komunii?

Dodaj komentarz

Sezon komunijny jest okresem rozkwitu szczególnie wśród jubilerów i sklepów z dewocjonaliami. Każdego roku dzieci z okazji swojej Pierwszej Komunii Świętej otrzymują przeróżne prezenty, jednak elementem niemalże każdego prezentu są akcesoria kupowane w tych dwóch branżach. Jakie prezenty są absolutną podstawą na każdej komunii?

Czytaj więcej

Wiosenny spacer po Tarnowie - co warto zobaczyć?

Dodaj komentarz

Tarnów, miasto o bogatej historii i malowniczej lokalizacji, staje się niezwykle urokliwy wiosną, gdy przyroda budzi się do życia, a ulice wypełniają się radosnymi odgłosami. To doskonały czas, by zanurzyć się w atmosferze tego miejsca i odkryć jego największe skarby. Przygotuj się na niezapomnianą podróż przez zabytkowe uliczki.

Czytaj więcej

Gdzie można postawić domek holenderski?

Dodaj komentarz

Posiadanie własnego domku letniskowego, który umożliwiałby spędzenie wczasów bez konieczności rezerwowania miejsc w hotelu, czy też poszukiwania apartamentów do wynajęcia, jest w sferze marzeń wielu osób. Istnieje rozwiązanie, które pozwala osiągnąć ten cel bez ponoszenia wysokich kosztów oraz budowania takiego domku od podstaw. Rozwiązaniem tym są domki holenderskie.

Czytaj więcej

Kompendium wiedzy na temat arteterapii

Dodaj komentarz

Techniki arteterapii robią się coraz bardziej popularne w Polsce, jak i na świecie. Metoda ta zyskuje coraz więcej zwolenników dzięki swojej skuteczności. Jak sama nazwa wskazuje, opiera się ona na terapii poprzez sztukę. W takim leczeniu może uczestniczyć praktycznie każda osoba i nie ma tutaj jakichkolwiek ograniczeń co do wieku, płci czy też innych czynników. Z powodu licznych sukcesów takich zabiegów, nie bez powodu stosowana jest ona w wielu problemach. Najczęściej pozytywne skutki przynosi arteterapia dla dzieci i młodzieży. Jednak o zaletach takiej metody i poszczególnych technik powiemy sobie w dalszej części wpisu.

Czytaj więcej