Skip to main content

Top 10 gabinetów psychologicznych w Gdyni

Dodaj komentarz

Nasze zdrowie psychiczne jest tak samo ważne jak kondycja fizyczna, dlatego tak istotne jest monitorowanie samopoczucia i reagowanie na każdą alarmującą nas sytuację i emocję. Najlepszym rozwiązaniem w przypadku różnorodnych problemów natury psychicznej oraz emocjonalnych jest skierowanie się po poradę do profesjonalnego gabinetu psychologicznego. Dziś przedstawiamy listę top 10 gabinetów psychologicznych w Gdyni.

1. Psycholog Gdynia Beata Załucka-Gosk

Beata Załucka – Gosk to psycholog z ogromnym doświadczeniem, rozwijanym w trakcie studiów oraz niezliczonej liczby szkoleń. Jest to specjalista, który nie boi się żadnych wyzwań i jest gotowy pomagać zarówno osobom dorosłym, jak i młodzieży, zmagających się z wieloma problemami natury psychicznej lub kryzysami życiowymi. Informacje o działalności Beaty Załuckiej-Gosk znajdziemy na stronie https://www.pomocwlabiryncie.pl, natomiast sam gabinet znajduje się przy ulicy Konwaliowej 9 w Gdyni. Jest on otwarty zarówno dla osób indywidualnych, jak i par oraz rodzin potrzebujących wsparcia.

2. Gabinet psychologiczny Magdalena Kowalska- Herdzik

Gabinet psychologiczny Magdaleny Kowalskiej-Herdzik mieszczący się pod adresem ul. Świętojańska 118/5 w Gdyni to miejsce, gdzie pomoc odnajdą szczególnie osoby zmagające się z depresją, uzależnione od alkoholu i innych substancji. Jest to również gabinet zajmujący się terapia rodzinną oraz wspierający żołnierzy powracających z misji.

3. Laboratorium Psyche

Laboratorium Psyche mieści się pod adresem: ul. Zygmunta Augusta 11, pok. 201b. Jest to gabinet psychologiczny, który świadczy profesjonalną pomoc terapeutyczną zarówno poprzez tradycyjne spotkania w gabinecie, jak i za pośrednictwem sesji on-line. Gabinet świadczy również usługi doradztwa zawodowego i coachingu.

4. Gabinet Psychologiczny SUKURS

SUKURS to gabinet psychologiczny mieszczący się przy ul. 10 Lutego 33/ 511. Jest to miejsce, gdzie fachową pomoc znajdą zarówno dorośli, jak i młodzież poszukujący indywidualnej pomocy lub terapii dla par i rodzin. Gabinet świadczy również usługi doradztwa zawodowego i coachingu.

5. Gabinet Psychoanalityczny - Karolina Skowronek

Gabinet ten znajduje się pod adresem: ul. Legionów 107/K/1 w Gdyni Redłowo. Jest to miejsce prowadzone przez wykwalifikowanego psychoterapeutę psychoanalitycznego Karolinę Skowronek, gdzie pomoc znajdą osoby zmagające się z różnego rodzaju zaburzeniami nerwicowymi i nastroju czy też osoby zmagające się z nałogami i zaburzeniami odżywiania.

 

6. Gabinet Psychologiczny Justyna Świerczyńska

Gabinet psychologiczny Justyny Świerczyńskiej znajdziemy pod adresem: ul. Władysława IV 51/5 kl. II w Gdyni. Jest to miejsce oferujące zarówno krótkoterminową i długoterminową terapię indywidualną dorosłych jak i dzieci, a także różnego rodzaju szkolenia i warsztaty psychologiczne, a także możliwość przeprowadzenia diagnozy psychologicznej.

7. Gabinet Psychologiczny Ewa Wojtych

Ten gabinet psychologiczny mieści się przy ul. św. Wojciecha 10A/1 w Gdyni. Jest to miejsce prowadzone przez doświadczonego psychologa i trenera Ewę Wojtych, która oferuje wsparcie psychologiczne zarówno w terapii indywidualnej, jak i grupowej dorosłych i dzieci. Co ważne, z usług gabinetu mogą skorzystać również osoby mówiące w języku angielskim.

8. Gabinet psychologiczny Violetta Lip

Gabinet psychologiczny Violetty Lip znajduje się pod adresem: ul. Antoniego Abrahama 37 lok. 16. Miejsce to świadczy profesjonalną pomoc osobom borykającym się z różnego rodzaju zaburzeniami emocjonalnymi, lękowymi, czy też sytuacjami kryzysowymi, zarówno w szkole, jak i w pracy, czy też związku.

9. Gabinet Psychologiczny Bożena Backtrog

Gabinet Psychologiczny Bożeny Backtrog znajdziemy pod adresem: ul. 10 Lutego 33 lok. 422 w Gdyni. Jest to miejsce szczególnie ukierunkowane na prace z osobami, które w swoim życiu przeżyły jakąś traumę lub straciły bliską osobę. Bożena Backtrog podejmuje się terapii osób w sprawach nietypowych, szczególnie takich, z jakimi nie radzą sobie inni specjaliści z branży.

10. Gabinet Psychologiczny Mirosława Kikmunter

Ostatni z prezentowanych gabinetów psychologicznych mieści się pod adresem: ul. Wójta Radtkiego 42/1. Jest to miejsce prowadzone przez Mirosławę Kikmunter, czyli doświadczonego psychologa, seksuologa, psychoterapeutę oraz hipnoterapeutę. Dzięki rozległej wiedzy gabinet ten oferuje wsparcie dla osób zmagających się z problemami z identyfikacją płciową.

 

 

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.