Skip to main content

Pomysł na dochodowe inwestycje

Dodaj komentarz

W dzisiejszych czasach mało kto chce pracować, wszyscy woleliby leżeć na swojej sofie i oglądać telewizję, a pieniądze mimo wszystko powinny wtedy leżeć na koncie.Oczywiście są to tylko marzenia, które można spełnić, jeśli ma się głowę pełną pomysłów i sposób na trafny biznes, który doprowadzi nas szybko do takiego stanu, jaki opisałem na początku.

wyszukiwanie domów do filmówKażdy chce uwolnić się od swojego wiecznie niezadowolonego szefa i założyć własną działalność, jednak często jest to średni pomysł, który bardzo szybko kończy się porażką, ponieważ nie mamy głowy na karku i robimy wszystko, jak małe dzieci, bez żadnego planu, który pomógłby nam przetrwać szczególnie pierwsze miesiące działalności. Oczywiście dużo osób sobie z tym radzi, a dlaczego?

Pomysł+plan+głowa na karku = udany biznes

Ponieważ ma pomysł, plan i głowę na karku i realizuje swój plan tak, jak sobie to wyobraził jeszcze przed założeniem działalności gospodarczej. Jeśli jednak zaoszczędziliśmy trochę pieniędzy, wcale nie musimy zakładać swojej firmy, można zainwestować swoje pieniądze w rzeczy, które przynoszą duże zyski, co pomoże nam zrobić duży majątek w krótkiej chwili, a co ważne comiesięczne pieniądze za siedzenie w domu, o czym tak bardzo wszyscy marzą. Pewnie nie wiecie, ale lokacje filmowe mogą być naprawdę ciekawym pomysłem na inwestycję. Budujemy takie miejsce, które później wynajmujemy do przeróżnych filmów i teledysków zgarniając za to duże pieniądze.

lokacje filmoweWynajem domu do filmu jest w Polsce mało rozwiniętym biznesem, a przecież tak bardzo dochodowym i popularnym za granicą, szczególnie w USA. Tam wszystkie filmy i teledyski odbywają się w domach, które zostały wybudowane przez inwestorów i teraz wynajmowane każdemu, kto chce coś tam nagrać. Wyszukiwanie domów do filmów jest tam na porządku dziennym. W Polsce, gdzie film, kino i teledyski do muzyki dopiero nabierają rozpędu może to być świetny sposób, aby zainwestować pieniądze w budowę takiego domu i wynajmowanie go na takie okazje. Oczywiście są inne pomysły na fajne inwestycje, wydaje mi się jednak, że nieruchomości są pewne, dlatego polecam taki sposób każdemu.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.