Skip to main content

Kiedy warto zwrócić się do flebologa Bartłomieja Juzy?

Dodaj komentarz

Doktor Bartłomiej Juza jest cenionym w kraju oraz poza jego granicami flebologiem. Specjalizuje się leczeniem chorób układu naczyniowego. W swoje pracy kieruje się zasadą, aby dobierać tak metody leczenia, aby zastosowana terapia była jak najmniej inwazyjna dla pacjenta. Bartłomiej Juza pracuje na tego typu schorzeniami od 2010 roku. W 2017 roku rozszerzył swoją wiedzę i praktykę o umiejętności oraz zagadnienia z dziedziny medycyny regeneracyjnej i estetycznej. Dzięki temu Pan doktor przeprowadza innowacyjne zabiegi w leczeniu przewlekłego obrzęku tłuszczowego oraz modelowania ciała. Do tego celu stosuje rzeźbienie 3D wraz z lipofeelingiem.

Bartłomiej Juza - flebolog i specjalista medycyny estetycznej

Działalność doktora Bartłomieja Juzy

Doktor Bartłomiej Juza w swojej karierze zawodowej przede wszystkim łączy swoje ogromne doświadczenie z korzyściami, jakie niosą nowoczesne i innowacyjne metody leczenia oraz sprzęt. Dzięki temu Pan doktor odniósł wile sukcesów w leczeniu ciężkich schorzeń. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że jako pierwszy lekarz w województwie małopolskim użył kleju VenaSeal przy okazji zabiegu usuwania żylaków. Dziś jest to metoda szczycąca się wysoką skutecznością, małoinwazyjna a co najważniejsze dla pacjenta bezbolesna metoda usuwania żylaków kończyn dolnych. Wyżej wymieniony klej znalazł również zastosowanie w terapii malformacji naczyniowych oraz przetok tętniczo – żylnych innych części ciała. Tą metodą leczy się żylaki na przykład dłoni. Poza pracą z pacjentami Bartłomiej Juza prowadzi również prace badawcze nad leczeniem wyjątkowo trudnych i dotychczas nieuleczalnych przypadków z tej dziedziny w Polsce. 

Leczenie obrzęku limfatycznego

Doktor Bartłomiej Juza jako pierwszy w Polsce i jeden z pierwszych na świecie przeprowadził zabieg leczenia obrzęku limfatycznego przy pomocy systemu Vaser3D. Polega on na przeprowadzeniu serii przeszczepów antologicznych komórek macierzystych. Metoda ta wykorzystywana jest w terapii najcięższych przypadków ciężko gojących się ran oraz w przebudowie i regeneracji skóry całego ciała.

Zabieg leczenia żylaków wykonany przez Bartłomieja Juzę

Rozwój zawodowy

Doktor Bartłomiej Juza wraz z firmą Key-Med przeprowadza badania oraz testy mające na celu opracowanie przełomowych opatrunków na bazie fibryny i komórek macierzystych. Ich produkcja jest wykonywana samodzielnie przez Pana doktora przy pomocy krwi pacjenta. Opatrunki te są szansą dla wielu osób chorych znajdujących się w ciężkim stanie. Szczegóły na temat tego innowacyjnego rozwiązania można znleleźć na stronie doktora Juzy. 

Doświadczenie międzynarodowe

Swoją wiedzę doktor Bartłomiej Juza zdobywał od najlepszych specjalistów na świecie w dziedzinie flebologii. Wśród nich można wymienić sławy takie jak Attilio Cavezzi, który jest prezesem międzynarodowej unii flebologicznej, a jednocześnie jeden z twórców nowoczesnych metod małoinwazyjnych leczenia żylaków oraz założyciel VENALINFA (europejskie centrum leczenia schorzeń żył). Kolejną sławą, od której wiedzę swoją zdobywał Pan Doktor jest Ahmed Elsaftawy – wybitny chirurg, specjalista chirurgii regeneracyjnej i estetycznej.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.