Skip to main content

Dlaczego warto posiadać kartę paliwową?

Dodaj komentarz

W ostatnich tygodniach nastąpił znaczący wzrost cen paliwa. Odczuli to nie tylko prywatni właściciele różnego rodzaju pojazdów, ale również i przedsiębiorcy, dysponujący flotami samochodowymi. Ceny kolejnych tankowań mogą nadszarpnąć w znaczący sposób budżet przedsiębiorstwa. Dzieje się tak zwłaszcza wówczas, gdy praca w znacznej mierze polega na poruszaniu się z miejsca na miejsce. Zarówno osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, jak i sporych rozmiarów firmy, mogą jednak skorzystać z rozwiązania, gwarantującego obniżkę cen paliwa. To kart paliwowa Moyl, dzięki której maleją koszty codziennej eksploatacji pojazdów, a praca przedsiębiorstwa zostaje wyraźnie usprawniona.

Czym jest karta paliwowa dla małej firmy?

Karta paliwowa umożliwia bezgotówkowe transakcje na stacjach benzynowych. Swoim wyglądem przypomina ona karty debetowe lub kredytowe, choć służy zupełnie innym celom. Poprzez kartę paliwową można dokonać płatności za paliwo. Jest ona również wykorzystywana podczas zakupu różnego rodzaju akcesoriów, związanych z codzienną eksploatacją pojazdów. To np. płyny do spryskiwaczy czy oleje samochodowe, których uzupełnianie wpływa na sprawność pojazdu i jakość poruszania się przy jego pomocy.

Jak karta paliwowa wspiera przedsiębiorstwo?

Rozwiązania, taki jak karta paliwowa dla małej firmy znacząco usprawniają funkcjonowanie przedsiębiorstw. Dotyczy to zwłaszcza działu księgowości. Dzięki karcie paliwowej Moyl możliwe staje się monitorowanie wydatków oraz sprawowanie nad nimi stałej kontroli. Dzięki niej możliwe jest również znacznie łatwiejsze księgowanie dokumentów. Umożliwia to faktura zbiorcza, wystawiana raz na miesiąc. Z powodzeniem zastępuje ona pojedyncze faktury, które wystawiane są po każdym tankowaniu firmowego samochodu.

Jakie są korzyści z posiadania karty paliwowej Moyl?

Karta paliwowa Moyl wprowadziła nową jakość na rynku motoryzacyjnym. Marka już od lat cieszy się pozycją lidera w grupie firm, dążących do wdrażania innowacyjnych rozwiązań i wspierania przedsiębiorców. Dzięki karcie paliwowej Moyl ceny paliwa są znacznie niższe niż te, które wyświetlane są na ekranach dystrybutorów na stacjach paliw. Posiadacze takiej karty mogą zaoszczędzić nawet 25 groszy na litrze paliwa, co przy częstym tankowaniu pozwala na poczynienie pokaźnych oszczędności w budżecie. Karta uprawnia również do 20% zniżki na zakup różnego rodzaju akcesoriów do samochodu. Dzięki niej taniej zapłacimy za środki służące do pielęgnacji pojazdu, ale również płyny do spryskiwaczy i oleje. 

Jak wygląda tworzenie raportów i analiz?

Karta paliwowa Moyl została zintegrowana ze specjalistycznym portalem internetowym. Dzięki temu możliwe jest tworzenie raportów i analiz, obrazujących koszty, poniesione w związku z tankowaniem i eksploatacją pojazdów. Umożliwia to nie tylko monitorowanie i kontrolowanie wszystkich wydatków w tym zakresie, ale również likwidowanie nadużyć, których mogą dopuszczać się pracownicy przedsiębiorstwa.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.