Skip to main content

1 listopada - Czas refleksji

Dodaj komentarz

Zbliża się ten dzień w roku, kiedy z rozrzewnieniem wspominamy wszystkich tych, którzy byli nam bliscy, a których zabrała śmierć. Chcąc uczcić ich pamięć kupujemy znicze i kwiaty, odwiedzamy ich groby. Spotykamy się z rodziną aby przypomnieć i powspominać czasy gdy jeszcze byli wśród nas, co wnieśli w nasze życie, co po sobie zostawili.To wyjątkowy czas refleksji nad naszym kruchym życiem, pochylając się nad grobami naszych bliskich chcemy wnieść w swoje życie coś dobrego. Mamy bowiem w pamięci ich dobre uczynki lub też błędy, na których chcemy się uczyć. Jednak to święto to nie tylko refleksja, wspominki czy modlitwa. Pieczołowicie pracujemy przed świętem, aby zadbać też o estetykę, przyozdabiamy groby wiązankami kwiatowymi, zapalamy światło-ku pamięci.

tanie znicze

Sklep ze zniczami online

Najbliższa kwiaciarnia jest oblężona, a sklep ze zniczami stoi już pusty-to częsty scenariusz w małych wioskach czy miasteczkach. Każdy przecież dba o to, aby godnie uczcić ten dzień, okazać szacunek i pamięć dla tych którzy odeszli. Co jednak jeśli sklepowe półki świecą pustkami, a my nie mamy czasu ani chęci, żeby podróżować od sklepu do sklepu w poszukiwaniu ostatnich sztuk? Od czego więc mamy internet!? Rozwiązanie jest banalnie proste-znicze online. To dobre wyjście dla wszystkich tych, którzy cenią sobie swój czas i nie chcą go tracić na stanie w kolejkach. Dla wszystkich osób starszych to wręcz wybawienie, nie muszą wkładać w zakup żadnego wysiłku.

znicze online

Zakup zniczy przez internet

Ile ludzi tyle preferencji, jednym wystarczą symboliczne, jak najmniejsze egzemplarze, drudzy wolą postawić na coś oryginalnego. Jeszcze kolejni wolą zamiast kwiatami udekorować nagrobki kompozycją ze świateł. Internetowy zakup takich rzeczy może dla niektórych wydawać się dziwny, ale przecież to nie powód do wstydu! Nie musimy stać w kolejkach, wybierać z tego co akurat zostało. Wpisujemy odpowiednie hasło np.: znicze sklep internetowy Kamiz24.pl i szukamy tego co jest zgodne z naszymi preferencjami. W ilościach, kształtach i kolorach jakie tylko nam się podobają, niekiedy również za nieco mniejszą cenę niż np. w supermarketach. Jak więc widać taki zakup ma same zalety. Niezależnie od tego gdzie kupujemy, online, w marketach, przycmentarnych stoiskach, pamiętajmy o istocie tego święta. Ostatecznie liczy się tylko nasza pamięć!

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.