Skip to main content

Top 5 firm montujących kominki we Wrocławiu

Dodaj komentarz

Zastanawiasz się, jak stworzyć przyjemny klimat w domu, szczególnie w chłodne wieczory? A może szukasz dodatkowego źródła ciepła, które umożliwi ogrzanie domu podczas przerw w dostawie prądu — niezbędnego do działania kotła? Zdecyduj się na montaż kominka. Takie rozwiązanie pozwoli Ci nie tylko stworzyć romantyczny nastrój w domu, ale także ogrzać dom, gdy główne urządzenie grzewcze zawiedzie. Przeczytaj, jakie są zalety kominków i poznaj najlepsze firmy zajmujące się ich montażem we Wrocławiu.

Polecane firmy z Wrocławia montujące kominki

Dlaczego warto mieć kominek w domu?

W projekcie Twojego domu uwzględniono kominek, ale ze względów finansowych zamierzasz z niego zrezygnować? Dobrze przemyśl swoją decyzję, bo montaż kominka to inwestycja, która ma wiele zalet. Kominek to nie tylko piękna dekoracja pomieszczenia, ale także alternatywne źródło ciepła. Ogrzejesz nim dom w czasie przerw w dostawie prądu. Kominek w domu pomoże Ci uniezależnić się od rosnących cen prądu i paliw. Sprawdzi się przede wszystkim w okresach przejściowych, wczesną wiosną i późną jesienią, zapewniając ciepło w chłodne wieczory i noce.

Kiedy najlepiej zdecydować o montażu kominka?

Decyzję o posiadaniu kominka najlepiej podjąć na etapie budowy domu, do czasu zakończenia prac nad stropem. Dzięki temu unikniesz dodatkowych kosztów związanych z późniejszym wycinaniem otworów odprowadzających spaliny z komina. Na montaż kominka możesz zdecydować się w każdej chwili. Wystarczy, że skontaktujesz się z fachowcami, oferującymi kompleksową obsługę od projektu aż po montaż kominka.

Poznaj top 5 firm montujących kominki we Wrocławiu.

1. Kominki Lexus

Kominki Lexus to firma z wieloletnim doświadczeniem w projektowaniu i budowie kominków na terenie Wrocławia i okolic. Oferuje trwałe kominki z kamienia naturalnego, zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne czy portalowe. Dysponuje szerokim asortymentem wkładów kominkowych — opalanych drewnem, na gaz lub pellet. W ramach kompleksowej obsługi zapewnia fachowe doradztwo, pomiar, projekt, budowę i montaż kominka.

Firma Kominki Lexus projektuje i buduje kominki w różnych stylach, w pełni odzwierciedlające wizje inwestorów. Przyjmuje zamówienia na projekty nietypowe i skomplikowane. Na ich stronie internetowej kominkilexus.pl możesz zapoznać się z przykładowymi realizacjami i zamówić bezpłatną wycenę kominka.

Kominki i wyroby z kamienia - Andrzej Słoninka

2. Kominki Premium

Firma Kominki Premium to zespół doświadczonych fachowców specjalizujących się w montażu komików na terenie województwa dolnośląskiego. Oferuje kominki powietrzne, ekonomiczne kominki z płaszczem wodnym i duży wybór niezawodnych wkładów kominkowych — nowoczesnych i tradycyjnych. Zapewnia indywidualną wycenę, pomoc w wyborze odpowiedniego rozwiązania grzewczego i szeroki zakres usług montażowych wraz ze starannym wypoziomowaniem wkładów i połączeniem ich z kominkiem.

Kominki premium - Wrocław kominki

3. E-KOM

Firma E-KOM z Wrocławia działa w branży kominkowej od wielu lat. Świadczy usługi dla klientów indywidualnych, biznesowych, instalatorów i architektów. Dzięki współpracy z polskimi i zagranicznymi dostawcami oferuje bogaty wybór produktów. Dysponuje szerokim asortymentem wkładów kominkowych na gaz lub pellet, biokominków, piecyków wolnostojących i akcesoriów do montażu kominków. E-KOM projektuje kominki na indywidualne zamówienie. Zapewnia bezpłatny pomiar, wycenę i wizualizację kominka.

E-Kom - wkłady kominkowe Wrocław

4. Inferno

Inferno to firma specjalizująca się w sprzedaży, montażu i serwisie kominków na terenie Wrocławia i okolic. Oferuje nie tylko duży wybór kominków opalanych drewnem, ale także wolnostojących piecyków na drewno i pellet renomowanych producentów. Zapewnia indywidualne podejście, fachową pomoc w wyborze urządzenia grzewczego i profesjonalny montaż. Firma Inferno szkoli klientów z obsługi urządzeń i wykonuje prace serwisowe.

Inferno - kominki nowoczesne Wrocław

5. Kominki Vento

Firma Kominki Vento dysponuje wieloletnim doświadczeniem w branży kominkowej. Oferując budowę kominków z wysokiej jakości materiałów naturalnych, zapewnia kompleksową obsługę — od projektu po budowę i montaż. Pomaga wybrać wkład i obudowę kominkową. Proponuje tzw. ciepłe kominki, działające podobnie jak piece kaflowe, i kominki elektryczne. Zajmuje się frezowaniem zbyt wąskich kominów i montażem przewodów dymowych w budynkach.

Vento - montaż kominka Wrocław

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.