Skip to main content

Najmodniejsze fryzury karnawałowe w 2023 roku

Dodaj komentarz

Karnawał to czas, podczas którego większość z nas decyduje się na pójście na bal karnawałowy. Jest to zatem okres zimowych balów, maskarad, pochodów i zabaw. Wystawne i piękne stroje, szalona noc otulona niezwykłym klimatem powodują, że z chęcią wybieramy się na zabawę karnawałową. To wszystko sprawia bowiem, że chcemy wyglądać pięknie, niebanalnie i oryginalnie – nie tylko suknia i makijaż mają ogromne znaczenie, fryzura również jest kluczowa, gdyż pełni ona, niewątpliwie, rolę wisienki na torcie.

Salon Fryzjerski Sosnowiec

Jaka fryzura będzie odpowiednia na karnawał 2023?

W dalszym ciągu króluje prostota i elegancja, ale pamiętajmy, że karnawał to efektowne ozdoby i błyszczące sukienki, dlatego też włosy można podkreślić większą partią brokatu. Powinniśmy oczywiście zadbać o odpowiedniego fryzjera, który pomoże dobrać nam fryzurę do kreacji, makijażu i kształtu głowy. Polecanym fryzjerem na Śląsku będzie zdecydowanie “Beata salon fryzjerski Sosnowiec - Pogoń”, która rozwiąże wszystkie nasze wątpliwości i zadba, żebyśmy wyglądały tego wieczoru jak milion dolarów

Jakie wybrać fryzury karnawałowe dla krótkich włosów?

Przekonanie, że krótkie włosy nie dają dużej możliwości stylizacji, jest błędne. Krótkie włosy pozwalają bowiem na stworzenie ciekawej i lekkiej fryzury – z delikatnym dodatkiem brokatu, fryzura będzie naprawdę efektowna! Niemniej jednak odpowiednią fryzurą będzie zaczesanie włosów na bok, na gładko i lekkie uniesienie górnej partii włosów. Świetnie przy tym się sprawdzi boczny przedziałek, który sprawi, że look będzie nieco drapieżny.

Przy nieco dłuższych włosach można postawić na delikatne fale – to bowiem klasyk, który nieprędko wyjdzie z mody. Taka stylizacja wygląda bardzo elegancko i szykownie zarówno z przedziałkiem na boku, jak i na środku głowy. Świetnie również sprawdzi się zaczesanie włosów do tyłu i utrwalenie ich żelem lub lakierem, dzięki czemu fryzura dotrwa do samego rana i nadal będzie wyglądać nieskazitelnie.

Jakie będą odpowiednie fryzury dla średniej długości włosów?

Włosy średniej długości pozwalają na istne szaleństwo! Fryzjer może stworzyć niemal każdą fryzurę, która będzie oryginalna i lekka. Jeśli stawiamy na rozpuszczone włosy, to pamiętajmy, aby wyglądały one nienagannie i zadbanie. Lekkie fale nadal królują w tegorocznych trendach, warto więc i na nie postawić – w przypadku włosów średniej długości fryzura wygląda naprawdę elegancko, a do wykonania potrzebujemy tylko prostownicy lub lokówki.

Jeśli nie lubimy rozpuszczonym włosów, to idealnym rozwiązaniem będzie lekki upięcie fal – otrzymamy wówczas elegancką i glamour fryzurę.

Beata Salon Fryzjerski Sosnowiec

Fryzury dla długich włosów

Praca na długich włosach to marzenie każdego fryzjera – może on wówczas wyczarować naprawdę cuda! Możemy tutaj postawić na ogon upięty wysoko na czubku głowy. Pamiętajmy, że włosy powinny być wyprostowane, a te spięte przy skórze powinny być przygładzone pastą bądź żelem. Otrzymamy wówczas bardzo oryginalny look, który wytrzyma całą, szaloną noc karnowałową.

Mając długie włosy, również możemy postawić na zadbane fale, które będą naprawdę spektakularne. Odpowiednim pomysłem będzie też zrobienie dobieranego warkocza lub po prostu rozpuszczenie włosów i spięcie ich elegancką spinką.

 

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.