Skip to main content

Karta paliwowa prepaid – jak działa i na czym polega?

Dodaj komentarz

Karty paliwowe to coraz popularniejszy sposób na bezgotówkowe uiszczanie opłat za tankowanie i inne usługi związane z poruszaniem się autem służbowym. Korzystają z nich zarówno właściciele ogromnych flot pojazdów jak i przedsiębiorcy posiadający małe, jednoosobowe firmy. Jednym z rodzajów kart paliwowych są karty prepaid, które charakteryzują się wysokim poziomem bezpieczeństwa dokonywanych transakcji oraz umożliwiają dogłębną kontrolę nad wydatkami ponoszonymi z tytułu eksploatacji auta służbowego. Przekonaj się, czym są karty prepaid, jak działają i na czym polegają.

Czym jest i jak działa karta paliwowa prepaid?

Karta paliwowa to rodzaj środka płatniczego wyglądem przypominający standardowa kartę płatniczą. Umożliwia ona uiszczanie opłat za tankowanie oraz inne usługi związane z eksploatacja i poruszaniem się autem, w tym akcesoria samochodowe, opłaty za postój na parkingu czy przejazd autostradą. Co ważne, właściciele kart paliwowych mogą liczyć na atrakcyjne zniżki od cen paliw, jakie widzimy na dystrybutorze oraz szereg innych przywilejów. Co ważne karta paliwowa wydawana jest zazwyczaj na konkretny pojazd, a nie na osobę. Dzięki temu z jej zalet korzystać może zarówno właściciel pojazdu jak i uprawniony do tego pracownik firmy.

Karta paliwowa prepaid jest szczególnym rodzajem tego środka płatniczego. Nazywana jest również kartą przedpłaconą, co oznacza, że wymaga ona zasilenia wybraną kwotą jeszcze przed jej użyciem. W innym przypadku jest ona całkowicie bezużyteczna, bowiem nie jest ona podpięta do konta i nie pobiera z niego środków. Nie jest to jednak jej wada lecz ogromna zaleta.

Jedną z pierwszym marek na polskim rynku oferującą karty paliwowe prepaid jest www.moyl.pl, czyli firma Moyl, znajdująca się na ul. Sołtysowskiej 1, 31-589 Kraków (Tel: 799 719 888), której misją jest tworzenie i wdrażanie rozwiązań zmniejszających wydatki na paliwo i części eksploatacyjne oraz automatyzacja działań kontrolnych oraz ewidencyjnych związanych z pojazdami.

Oszczędzaj na każdym tankowaniu - zamów kartę paliwową Moyl

Na czym polega korzystanie z karty paliwowej?

Klienci posiadający karty paliwowe prepaid tej marki mogą liczyć na wysokie zniżki na zakup paliw, które mogą wynieść nawet 25 groszy na litrze, w zależności od stacji i rodzaju paliwa. Karta paliwowa prepaid Moyl umożliwia również uzyskanie 20% zniżki na zakup wszelkich akcesoriów samochodowych, które bez wątpienia przydadzą się w każdym sezonie. Dodatkowo z kartą zintegrowany został intuicyjny i prosty w obsłudze program umożlwiający tworzenie comiesięcznych faktur zbiorczych dzięki zapisywaniu przez system wszelkich transakcji dokonywanych przy pomocy karty. Eliminuje to konieczność pobierania pojedynczych faktur przy każdych zakupach.

Przeczytaj artykuł na blogu moyl.pl - https://www.moyl.pl/blog/karta-paliwowa-prepaid-na-czym-polega-i-co-mozesz-dzieki-niej-zyskac i dowiedz się dokładniej czym jest karta paliwowa prepaid i jakie są jej zalety. 

Karta paliowa prepaid to również rozwiązanie zwiększające bezpieczeństwo środków zgromadzonych na koncie firmy. Jak już wcześniej zostało wspomniane, z uwagi na jej przedpłacony charakter wymaga ona zasilenia wybraną przez nas kwotą. Jest to rozwiązanie umożliwiające stałą kontrolę wydatków ponoszonych na eksploatacje pojazdów służbowych. Karta paliwowa prepaid umożliwia również zabezpieczenie środków firmowych przed ewentualną kradzieżą, bowiem złodziej nie będzie miał dostępu do kwoty zgromadzonej na koncie firmy a jedynie do pieniędzy, którymi zasilona została karta.

Karta paliowa prepaid to nowoczesne rozwiązanie ułatwiające zarządzanie przedsiębiorstwem oraz umożliwiające rozsądne gospodarowanie środkami firmy. Korzystanie z niej znacznie ułatwia wszelkie procesy związane z tankowaniem i eksploatowaniem karty oraz pozwala na stałą kontrolę pojazdów służbowych oraz korzystających z nich pracowników, co jest niezwykle ważne, zarówno w przypadku małych firm jak i ogromnych przedsiębiorstw posiadających rozbudowane floty pojazdów.

Karta paliwowa to narzędzie, które niesie ze sobą wiele korzyści. Korzystają z niej właściciele dużych, jak i małych przedsiębiorstw - ale czy jest to rozwiązanie, z którego mogą skorzystać właścielele małych, jednoosobowych działalności? Przeczytaj artykuł na blogu moyl.pl https://www.moyl.pl/blog/karta-paliwowa-dla-jednoosobowej-firmy i sprawdź co można zyskać dzięki programowi Moyl.

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.