Skip to main content

Sposób na jędrną sylwetkę

Dodaj komentarz

Wszystkie kobiety starają się o jędrną sylwetkę. Czasem skutek jest zadowalający, czasem jednak wszystkie zabiegi, masaże czy ćwiczenia idą na marne. Cellulit to zmora wszystkich pań. Dotychczas w internecie można było znaleźć wiele sposobów, które rzekomo miały pomóc w walce z tym koszmarem. Niestety, większość oferowanych na rynku sposobów była jednym wielkim fiaskiem i naciąganiem pieniędzy przez ogłoszeniodawców. Chciałbym wam jednak opisać jedną z metod, którą spróbowała moja żona.

Rezultaty były olśniewające. Sama Patrycja była pod wrażeniem. Metoda ta jest nowa, więc pewnie nie każdy o niej słyszał. Jest to mianowicie Icoone. Co jest bardzo ciekawe, jest ona również dostępna i polecana dla wszystkich mężczyzn. Najnowsza technologia, pozwalająca na pracę na tkance łącznej. Kilka słów o działaniu tej metody.

Icoone Kraków

Co to Icoone?

Przede wszystkim, jest to masaż podciśnieniowy, technologia Robotem, która polega na pracy zmechanizowanych głowic masujących z rolkami posiadającymi liczne mikrootwory, które tworzą tak zwaną Multi Mikrostymulację, która działa precyzyjnie i dogłębnie na każdy milimetr skóry, bez rozciągania jej czy powodowania urazów. Metodę tą opracowano we Włoszech. Podczas tego zabiegu, nasza skóra otrzymuje 1180 bodźców mikrostymulacyjnych na decymetr kwadratowy. Jest to jedyne urządzenie medyczne na świecie, gdzie wiek, czy rodzaj skóry nie ma znaczenia przy wykonywaniu zabiegu. Jedną z wielu zalet tego typu zabiegu, jest możliwość wykonywania go na całym ciele, nawet na twarzy. Icoone jest idealnym rozwiązaniem dla osób z szeregiem problemów, bezskutecznie walczących z głęboko zlokalizowanym tłuszczem, trudnym do likwidacji za pomocą diety i ćwiczeń fizycznych, czy też przed i po zabiegach chirurgicznych. Przykładów i zastosowań jest dużo więcej. Skuteczność tego urządzenia jest potwierdzona badaniami. Prestiżowe uniwersytety po przeprowadzeniu testów, chwalą nadzwyczajną efektywność, jaką daje masaż podciśnieniowy Icoone. Tylko i wyłącznie w tym urządzeniu mamy dostęp do trzech rodzajów ciśnienia. W głowicy głównej, tylko poprzez mikrootwory umieszczone w rolkach oraz poprzez głowicę główną i mikrootwory umieszczone w rolkach jednocześnie. Daje to bardzo dużo możliwości dobrania odpowiedniego trybu dla każdego pacjenta.

Przeciwwskazania przed zabiegami Icoone

Warto jednak również powiedzieć o przeciwwskazaniach w jakich nie powinno się stosować tego urządzenia. Endermologia 3D Icoone uniemożliwia zabiegi podczas chorób nowotworowych, dopiero 5 lat po zakończeniu leczenia jest możliwa i bezpieczna dla zdrowia. Kobiety w ciąży do 3-go miesiąca również nie powinny stosować tego rodzaju masażu, bo jak wiemy, w pierwszym trymestrze dziecko jest najbardziej podatne na działanie świata wewnętrznego. Ostre choroby wątroby, nerek, przepuklina, żylaki, czy stany zapalne, to kolejne problemy, przy których nie możemy stosować endermologii 3D. Ceny takich zabiegów wahają się w granicach od 100 do 150 zł. Zależy tutaj, czy ten zabieg ma być pojedynczy, czy kupujemy szereg zabiegów, oraz to, czy dobieramy do tego ampułki, krem albo demakijaż.

Źródło: http://www.studiourodycleo.pl

Wpisz komentarz
lub dodaj komentarz jako gość
Loading comment... The comment will be refreshed after 00:00.

Dodaj pierwszy komentarz.